Goleniów, ul.Szarych Szeregów

W ramach inwestycji przy ul. Szarych Szeregów w Goleniowie oferujemy 64 lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni od 39 do 70 m2 zlokalizowane w budynku wielorodzinnym . Lokale mieszkalne rozmieszczone są w 3 klatkach, na 5 kondygnacjach (parter, I-IV piętro). Budynek jest niepodpiwniczony.

Z uwagi na wysokość budynku w każdej klatce znajduje się nowoczesna winda. Do części mieszkań położonych na parterze budynku oferujemy przynależny teren zielony, natomiast mieszkania położone na wyższych kondygnacjach budynku posiadają dobrze nasłonecznione balkony. Zastosowane materiały budowlane gwarantują wysoką jakość realizowanych mieszkań. Wszystkie mieszkania posiadają kompletną instalację teletechniczną. Inwestycja ma zabezpieczone miejsca parkingowe. Teren będzie ogrodzony z bramą wjazdową zdalnie sterowaną.

Wokół budynku zaplanowano dużo zróżnicowanych nasadzeń. Całość inwestycji stworzy przyjemny klimat i bardzo estetyczny widok.

Lokalizacja inwestycji w samym centrum Goleniowa.

Obecnie trwa jesienna promocja na nowe mieszkania w cenie już od 4250zł/m2. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego 914862550 lub do wypełniania formularza kontaktowego w dziale KONTAKT